Статистика

  • 243

    Автора

    Взяли участь у Фотопортреті-2019
  • 683

    Світлини

    Допущено до розгляду журі
  • 74

    Світлини

    Відібрано до експозиції

Нагороди

Сьомого національного бієнале імені Степана Назаренка Фотопортрет 2019

  • «Віддзеркалення часу»
    Ігор Матвіенко, Якимівка (Запорізька область)

    Перше місце
    Золота медаль Національної спілки фотохудожників України

  • Без назви
    Оксана Грінштейн, Дніпро

    Друге місце
    Золота медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «Варейка»Віталій Попков, Олександрія (Кіровоградська область)

    Третє місце
    Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України

  • «Митець»Яна Стефанишин, Івано-Франківськ

    Четверте місце
    Срібна медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «Білі комірці»
    Євген Ком, Запоріжжя

    П’яте місце
    Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України

  • «Майже по Ройтбурду»
    Ігор Жолобак, смт. Губиниха
    (Дніпропетровська область)

    Шосте місце
    Бронзова медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «№ 1»
    Олександр Малий, Рівне

    Диплом Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеня

  • «Батяр»
    Ростислав Павлик, Львів

    Диплом Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеня

  • «Ехо»
    Євген Ком, Запоріжжя

    Диплом Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеня 

  • Без назви
    Неллі Спіріна, Київ

    Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «На зупинці»
    Адріана Довга, Львів

    Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «Дача у Петрику II. Пінхол»
    Олег Волощук, Вінниця

    Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «Катюша»
    Наталя Джерук, Херсон

    Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»

  • «2018: Обличчя світу-00005»
    Олександр Кондратенко, Київ

    Диплом Центру Сучасного Мистецтва (Івано-Франківськ)

  • «Чоловічі емоції»
    Андрій Рочняк, Самбір (Львівська область)

    Грамота Відділу культури Тисменицької райдержадміністрації

Роботи

рішенням журі відібрані до експозиції

  • АР Крим

    1 / 276 «Портрет у відкритому вікні», Євген Барзаковський (AFIAP), Феодосія

  • Вінницька область

    2 / 5 «Дача у Петрику II. Пінхол», Олег Волощук (Голова Вінницького нфк «Обрій»), Вінниця

  • Волинська область

    3 / 26 «Ігор», Юрій Наумович (НСФХУ), Луцьк
    4 / 366 «Портрет 3», Євген Боярчук (AFIAP, НСФХУ, фк «Луцьк»), Луцьк

  • Дніпропетровська область

    5 / 110 «Без назви», Ганна Кравченко, Дніпро
    6 / 230 «Майже по Ройтбурду», Ігор Жолобак (НСФХУ), Губиниха
    7 / 438 «Без назви», Оксана Грінштейн, Дніпро
    8 / 439 «Без назви», Оксана Грінштейн, Дніпро
    9 / 441 «Тиха молитва», Сергiй Хмельницький, Днiпро

  • Запорізька область

    10 / 30 «Ехо», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя
    11 / 31 «Усмішка», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя
    12 / 32 «Білі комірці», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя
    13 / 96 «Віддзеркалення часу», Ігор Матвіенко (НСФХУ), Якимівка
    14 / 152 «Погляд», Дмитро Герасимов, Запоріжжя

  • Івано-Франківська область

    15 / 3 «Салон краси», Вікторія Жуковська, Івано-Франківськ
    16 / 308 «Сироварка», Ірина Вахнюк, Івано-Франківськ
    17 / 402 «№ 3», Антон Сорочак (НСФХУ), Івано-Франківськ
    18 / 406 «Без назви», Вікторія Кузьменко, Івано-Франківськ
    19 / 453 «Кану», Христина Білецька, Івано-Франківськ
    20 / 474 «Сіль в очах», Мар’яна Сурмачевська (НСФХУ), Івано-Франківськ
    21 / 606 «Митець», Яна Стефанишин (НСФХУ), Івано-Франківськ
    22 / 625 «З серії Лемки не Вдома 1», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ
    23 / 626 «З серії Лемки не Вдома 2», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ
    24 / 627 «З серії Лемки не Вдома 3», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ
    25 / 680 «Без назви», Таня Павлик (НСФХУ, НСХУ, нфк «Колумб»), Івано-Франківськ

  • Київська область

    26 / 22 «Bridget», Ольга Кузнєцова (НСФХУ), Київ
    27 / 23 «Sadness», Ольга Кузнєцова (НСФХУ), Київ
    28 / 33 «Ашуг», Олександр Шевченко (НСФХУ), Київ
    29 / 94 «Стиліст у промінні двох кіловат», Михайло Ваколюк, Київ
    30 / 300 «2018 Обличчя світу 00005», Олександр Кондратенко, Київ
    31 / 338 «Погляд вічності», Маруся Слобожан, Київ
    32 / 378 «Важка розмова», Андрій Горб, Київ
    33 / 422 «Без назви», Неллі Спіріна, Київ
    34 / 469 «Без назви 2», Ярослав Голубчик (НСФХУ), Київ
    35 / 569 «Задоволення», Олена Драб, Київ
    36 / 579 «Insect», Арсений Герасименко, Київ
    37 / 632 «Даня», Олена Павлова, Київ
    38 / 636 «На Подолі», Роман Віленський (НСФХУ), Гнатівка

  • Кіровоградська область

    39 / 157 «Slim», Сергій Синєок (НСФХУ), Кропивницький
    40 / 226 «Портал», Віталій Попков (НСФХУ), Олександрія
    41 / 227 «Варейка», Віталій Попков (НСФХУ), Олександрія

  • Львівська область

    42 / 41 «Чоловічі емоції», Андрій Рочняк, Самбір
    43 / 48 «Сон», Галина Костик, Львів-Рудно
    44 / 82 «Думки», Володимир Демків, Львів
    45 / 87 «Художник», Олександр Гайдеу, Львів
    46 / 118 «Іоланта», Сергій Михалків, Львів
    47 / 120 «Взаємодія», Сергій Михалків, Львів
    48 / 156 «Переможець», Віталій Воробйов (AFIAP), Львів
    49 / 177 «№ 1», Данило Тюрін, Львів
    50 / 236 «Батяр», Ростислав Павлик (НСФХУ), Львів
    51 / 250 «Прозорість», Єлізавета Власенко, Львів
    52 / 374 «Жертва слона», Марта Талан, Львів
    53 / 493 «Без назви», Володимир Нечипоренко, Львів
    54 / 494 «Без назви», Володимир Нечипоренко, Львів
    55 / 561 «В паризькому музеї», Ігор Москальчук, Львів
    56 / 562 «Галатея», Ігор Москальчук, Львів
    57 / 649 «На зупинці», Адріана Довга (НСФХУ, AFIAP, фк «Карпати»), Львів

  • Миколаївська область

    58 / 12 «Громадянин», Віталій Романов, Миколаїв
    59 / 14 «Самотність», Віталій Романов, Миколаїв

  • Одеська область

    60 / 197 «Хлопчик за склом», Катерина Шульц, Одеса
    61 / 198 «В роздумах», Катерина Шульц, Одеса
    62 / 505 «Автопортрет», Наталія Карпенко (НСФХУ), Одеса

  • Полтавська область

    63 / 189 «Настрій в мінорі», Сергій Назаркін (голова Полтавської ОО НСФХУ), Полтава
    64 / 217 «Феєрія мрій», Євген Корнієнко, Зіньків
    65 / 566 «Мінометник», Ольга Матвієнко, Полтава

  • Рівненська область

    66 / 73 «№ 1», Олександр Малий, Рівне
    67 / 74 «№ 2», Олександр Малий, Рівне
    68 / 360 «Ліза», Алла Горецька, Рівне

  • Сумська область

    69 / 354 «Фан», Ігор Ройченко (AFIAP, НСФХУ, фк «Імпульс»), Суми

  • Тернопільська область

    70 / 63 «Сільські сходини», Орест Лижечка (НСФХУ, EFIAP), Чортків

  • Херсонська область

    71 / 586 «Хід конем», Наталя Джерук (НСФХУ), Херсон
    72 / 587 «Катюша», Наталя Джерук (НСФХУ), Херсон

  • Хмельницька область

    73 / 239 «Карби», Микола Сідаш, Кам’янець-Подільський

  • Чернігівська область

    74 / 362 «Без назви», Анастасія Попова, Андріївка

Журі

Анна Войтенко, Віталій Запорожченко, Вікторія Мироненко, Дмитро Петрина, Роман П’ятковка, Юрій БілакІвано-Франківськ, 5 квітня 2019